|
| ppegan22. 06. 2026 14:46:42 |
A se tamo vidi Gomiščkovo sklonište? Onda ste mogli hoditi prema Škofiču, možda Srednjemu vrhu ... I Vrh nad Peski je blizu, ali sam zaboravila, ima li takve travnjake 
|
|
|
|
| miri22. 06. 2026 16:53:10 |
|
|
|
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.