Železniški most - Rutarski Vršič (Beli potok - Rutarski Vršič - Za Akom)
| Datum objave: | 18.11.2018 | | Datum GPS traga: | 17.11.2018 |
| Dužina staze: | 16.22 km |
| Dužina uspona: | 7.25 km |
| Visina uspona: | 1201 m |
| Dužina spusta: | 8.97 km |
| Visina spusta: | 1232 m |
| Početna visina: | 730 m |
| Završna visina: | 699 m |
| Minimalna visina: | 699 m |
| Maksimalna visina: | 1714 m |
| Prosj. nagib uspona: | 9° |
| Prosj. nagib spusta: | 8° | | Ukupno vrijeme: | 7 h 8 min | | Odmor: | 34 min |
|
|
| Vrijeme bez odmora: | 6 h 33 min |
| Vrijeme uspona: | 3 h 31 min |
| Vrijeme uspona bez odmora: | 3 h 19 min |
| Vrijeme spusta: | 3 h 36 min |
| Vrijeme spusta bez odmora: | 3 h 13 min |
| Prosječna brzina: | 2,27 km/h |
| Prosječna brzina bez odmora: | 2,47 km/h |
| Prosječna brzina pri usponu: | 2,06 km/h |
| Prosječna brzina pri usponu bez odmora: | 2,18 km/h |
| Prosječna brzina pri spustu: | 2,48 km/h |
| Prosječna brzina pri spustu bez odmora: | 2,78 km/h |
| Vertikalna brzina pri usponu: | 341 m/h |
| Vertikalna brzina pri usponu bez odmora: | 361 m/h |
| Vertikalna brzina pri spustu: | 341 m/h |
| Vertikalna brzina pri spustu bez odmora: | 381 m/h |
|
GPS trag je snimljen u ljetnim uvjetima.
Opis GPS traga:
Kružna tura, vođena po utabanim stazama i označenim stazama.
Prikaz staze i podataka na karti:
Vertikalni presjek staze:
Prenos datoteke:
Korisnik GPS traga sam odgovara za svoju sigurnost i vlasnik web stranice nije odgovoran za eventualno netočne podatke.
Nasumični GPS tragovi:
Točke u blizini:
Gozd Martuljek,
Srednji Vrh,
Zgornji Martuljkov slap,
Spodnji Martuljkov slap,
Belopotoški Skočniki,
Levi Skočniki,
Rutarski vršič,
Jermanovi slapovi,
Desni Skočniki,
Gumno,
Izvir pri Mrzlih Vodah,
Spomenik NOB,
Spomenik Miranu Cizlju,
Planica,
Vanežev rob,
Na glavah,
Glava,
Kašljevc,
Slap Mokra peč (Lucifer),
Srednji Vrh - partizanska vas,
Bivak III. za Akom,
Finžgarjeva kapelica,
Brunarica pri Ingotu,
Lovska koča nad Skočniki,
Lipovčeva koča,
Kapela sv. Trojice,
Siljev rob
Komentari
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.