Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Još niste registrirani? Registracija.
Zaboravili ste lozinku?
      
esme / Zadnje poruke

esme - Zadnje poruke

Pokrenute teme:
Komentari:
esme18. 05. 2014 17:36:30
Sjeverna staza je otvorena cijelo vrijeme, otišla sam gore prošli tjedan. Kod mosta za Brda stalno nešto popravljaju ali je biciklistička staza prolazna. Dakle nema panike, samo pazi pod noge. A da, krpelji. Dobro je se dobro zaštititi, jer je sjeverna staza puna krpelja, više nego južna!
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Uvjeti korištenja, Privatnost i kolačići