takve udobne staze pod Javornikom; tu treba ići iz šume gore preko livade
1 osobi se slika sviđa
Broj pregleda:
138
Forum:
Storžič
Dodaj sliku u:
facebook
twitter
reddit
Privatnost i kolačići