Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Još niste registrirani? Registracija.
Zaboravili ste lozinku?

Kam s psom?

Ispis
turbo14. 07. 2025 21:28:06
Darinka, Maksiju treba nešto slično kao što je imala moja princeza mežikanje
1
2
3
(+1)sviđa mi se
darinka415. 07. 2025 07:07:03
Maksiju najviše odgovara plivanje pod jezom. Voda kod kuće je za svaki slučaj. nasmeh
sviđa mi se
darinka430. 07. 2025 07:28:41
Kad je bilo malo kiše, jez je ponovno aktivan. Baš za Maksija. 29.7.2025.
Idemo kao obično.1
Unatoč kiši nema baš puno vode.2
Za plivanje dovoljno.3
Čista je.4
Skokovi sa stijene.5
Ovdje je najljepše.6
Nitko ga nije smetao.7
Samo možda buka s ceste gore.8
Treba u brdo.9
Uz put.10
Mimo ruševine.11
Odnosno, ono što još stoji.12
(+3)sviđa mi se
babim30. 07. 2025 14:19:46
Te "izbrušene" skokove se pa res ne možeš naveličati občudovati!
(+1)sviđa mi se
darinka42. 09. 2025 17:17:26
Poslije planinske ture Maksi se danas naplivao.
1
2
3
sviđa mi se
darinka47. 09. 2025 16:22:52
Vode ima manje nego prošli put.
1
2
3
4
5
6
sviđa mi se
babim7. 09. 2025 20:33:44
Neumoran kao uvijek!
(+1)sviđa mi se
darinka420. 09. 2025 21:03:39
Nije samo Branica. Jučer Jadransko more. nasmeh
1
2
3
4
5
(+1)sviđa mi se
darinka47. 10. 2025 07:37:41
More je još uvijek toplo. Jučer je imalo 20 stupnjeva. I nigdje nikoga.
1
2
3
4
5
6
7
(+2)sviđa mi se
babim7. 10. 2025 19:53:04
Maksi brine i za čisto more, priden!
(+1)sviđa mi se
darinka49. 12. 2025 12:36:13
Danas. Morski skokovi.
1
2
(+1)sviđa mi se
n3jc14. 02. 2026 19:14:58
Prvi krpelj na Kosmatincu u ovogodišnjoj godini: 8. veljače 2026. Sezona je otvorena ...
(+1)sviđa mi se
darinka49. 06. 2026 17:27:11
Ispod brane. Vode nema baš na pretek. Ali dovolj za plivanje.
1
2
3
4
5
6
7
8
sviđa mi se
turbo9. 06. 2026 17:47:15
Darinka, iznenadi Maksija i nabavi mu opremu za ronjenje velik nasmeh

foto: EPA
1
sviđa mi se
darinka49. 06. 2026 18:56:52
nasmehnasmehnasmehNe treba.
sviđa mi se
darinka421. 06. 2026 16:28:29
Još uvijek, unatoč suši, ima nešto vode pod branom. Za Maksija dovoljno.
1
2
3
4
5
6
7
(+1)sviđa mi se
babim21. 06. 2026 18:12:10
Kako zahvalan pogled ima na zadnjoj slici, sretan jer se ohladio!
sviđa mi se
darinka421. 06. 2026 20:00:03
Da, on je sretan u vodi.
1
sviđa mi se
ppegan22. 06. 2026 15:03:58
A meni onaj dan na moru, slovenska obala, nigdje nikoga, cijeli dan mir i meditacija u ritmu valova nasmeh
Kod Belog križa1
Jutro nad Mjesečevim zaljevom2
Magično drvo <33
Pogled na Stjužu4
Trenutak tijekom spusta do mora.5
Nigdje nikoga. Stanje se tijekom dana nije promijenilo.6
Malo poziranja ...7
I već idemo dalje.8
Bez pohoda ni na moru ne ide. Preporučujem.9
Beani traži svoj zen ...10
I našla ga je :D11
Blue je otišla na mali martini :)12
Pa o čemu ste razgovarali ;)13
I tako se može odmarati :)14
Voda ih je iscrpila15
Mjesečev zaljev16
(+2)sviđa mi se
Stranica:123...414243
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo registrirati.
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Uvjeti korištenja, Privatnost i kolačići