Vremenska prognoza - 2028
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 2,36 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 3,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,99 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,96 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,56 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,09 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 2000 metara visok vrh 2028.