Vremenska prognoza - Ahornkarkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,34 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,32 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 67% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,09 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,1 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
Vremenska prognoza za 1923 metara visok vrh Ahornkarkopf.