Vremenska prognoza - Albettone
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,17 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,87 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 11% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za vas Albettone.