Vremenska prognoza - Andreis
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 2,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,11 |
| 75% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,64 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,64 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,05 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,39 |
| 35% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,67 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,67 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,21 |
| 54% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 50% |
|
Vremenska prognoza za vas Andreis.