Vremenska prognoza - Angiari
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,83 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,46 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
Vremenska prognoza za vas Angiari.