Vremenska prognoza - Aubodenkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,12 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,15 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,17 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 38% |
|
Vremenska prognoza za 1359 metara visok vrh Aubodenkopf.