Vremenska prognoza - Auhofalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,76 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,34 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,31 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 69% |
|
Vremenska prognoza za kočo Auhofalm.