Vremenska prognoza - Auköpfl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,45 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,47 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,47 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,15 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska prognoza za 1231 metara visok vrh Auköpfl.