Vremenska prognoza - Avša
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,59 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 3,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,66 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,86 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,86 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 2,63 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 2,93 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 2,06 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 3,03 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,43 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,86 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 1,86 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 401 metara visok vrh Avša.