Vremenska prognoza - Azzano Decimo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,22 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,67 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,44 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,28 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 41% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,44 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
Vremenska prognoza za mesto Azzano Decimo.