Vremenska prognoza - Baggiovara
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,56 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,91 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,57 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,08 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,4 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,77 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,64 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,64 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za vas Baggiovara.