Vremenska prognoza - Bagnacavallo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,19 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,76 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,42 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,77 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,28 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,14 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
Vremenska prognoza za mesto Bagnacavallo.