Vremenska prognoza - Baita Moronar
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,53 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,12 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,12 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,08 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,14 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,14 |
| 91% |
|
Vremenska prognoza za kočo Baita Moronar.