Vremenska prognoza - Baita Val Dal Vent
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,31 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 2,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,01 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,26 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za kočo Baita Val Dal Vent.