Vremenska prognoza - Bärenaunock
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 3,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 3,97 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,85 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska prognoza za 2292 metara visok vrh Bärenaunock.