Vremenska prognoza - Bärenlucke
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 2,17 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 2,17 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,94 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,45 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,9 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,57 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za 738 metara visok vrh Bärenlucke.