Vremenska prognoza - Bargi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 5,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 5,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 3,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 3,97 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,67 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,3 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za vas Bargi.