Vremenska prognoza - Berger Kogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,66 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 48% |
|
Vremenska prognoza za 834 metara visok vrh Berger Kogel.