Vremenska prognoza - Bergerseehütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 1,21 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 1,61 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,28 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,28 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 2,18 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,26 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za kočo Bergerseehütte.