Vremenska prognoza - Birnbach
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 4,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 3,85 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 3,85 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 2,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 3,31 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 3,45 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 3,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,41 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,15 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Birnbach.