Vremenska prognoza - Bivacco Angelo Ursella Mario Zandonella
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,15 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za kočo Bivacco Angelo Ursella Mario Zandonella.