Vremenska prognoza - Blutige Alm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 3,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 4,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,3 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 15% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska prognoza za planino Blutige Alm.