Vremenska prognoza - Boccasette
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,77 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,07 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Boccasette.