Vremenska prognoza - Bocco Sole
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 7,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 3,71 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,41 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,15 |
| 86% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,15 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 69% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,12 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,87 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,87 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 824 metara visok vrh Bocco Sole.