Vremenska prognoza - Bodinghöhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,67 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,47 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,14 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,02 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,11 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,25 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za 1227 metara visok vrh Bodinghöhe.