Vremenska prognoza - Boschi Sant'Anna
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,12 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,76 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,53 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 63% |
|
Vremenska prognoza za vas Boschi Sant'Anna.