Vremenska prognoza - Braggstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,57 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,24 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 41% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 58% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,21 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,31 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,31 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,52 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za 1828 metara visok vrh Braggstein.