Vremenska prognoza - Breiteck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,69 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,23 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 3,64 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 3,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,06 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
Vremenska prognoza za 2265 metara visok vrh Breiteck.