Vremenska prognoza - Brentino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 5,61 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,01 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,19 |
| 33% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,19 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 66% |
|
Vremenska prognoza za vas Brentino.