Vremenska prognoza - Bretstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,44 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,17 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 4,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,42 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,22 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,99 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,37 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za vas Bretstein.