Vremenska prognoza - Brusnik
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -20 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -20 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -21 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -22 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -22 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -22 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -22 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -21 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -20 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -19 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -20 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -41 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -42 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -42 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -43 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -42 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -41 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -31 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -32 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -38 °C |
| 0,89 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| -41 °C |
| 0,89 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -41 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 5845 metara visok vrh Brusnik.