Vremenska prognoza - Buhle
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,68 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,22 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,27 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,31 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,46 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,91 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,41 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,18 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,47 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,71 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,71 |
| 75% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,08 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
Vremenska prognoza za 1841 metara visok vrh Buhle.