Vremenska prognoza - Cacciola
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,17 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 2,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,58 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,09 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,08 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,45 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,45 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,28 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 87% |
|
Vremenska prognoza za vas Cacciola.