Vremenska prognoza - Cadeo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,29 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 33 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0,2 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 36% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,06 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,06 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,04 |
| 49% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,14 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za vas Cadeo.