Vremenska prognoza - Cadoneghe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,02 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,04 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
Vremenska prognoza za vas Cadoneghe.