Vremenska prognoza - Calvene
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,48 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 3,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,03 |
| 30% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 54% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 73% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 73% |
|
Vremenska prognoza za vas Calvene.