Vremenska prognoza - Camalavicina
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 21% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,05 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 32 °C |
| 1,01 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 1,01 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0,02 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0,04 |
| 53% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,22 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,22 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,04 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 59% |
|
Vremenska prognoza za vas Camalavicina.