Vremenska prognoza - Campiglia dei Berici
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,18 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,95 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,73 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,01 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,01 |
| 38% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,01 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska prognoza za vas Campiglia dei Berici.