Vremenska prognoza - Carviano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0,46 |
| 54% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 24 °C |
| 0,02 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,3 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,31 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,07 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,42 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 36% |
|
Vremenska prognoza za vas Carviano.