Vremenska prognoza - Casera For - Kronalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 3,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,75 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 33% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,45 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,45 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,35 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,05 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,25 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,25 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,15 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska prognoza za planino Casera For - Kronalm.