Vremenska prognoza - Casera Masonil Vecio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,74 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,12 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,64 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,64 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,05 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,39 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,68 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,68 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,22 |
| 52% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,01 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za planino Casera Masonil Vecio.