Vremenska prognoza - Castelletto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 1,24 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,2 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska prognoza za vas Castelletto.