Vremenska prognoza - Castelminio di Resana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,23 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,09 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 47% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 16% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 34% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,03 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 45% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska prognoza za vas Castelminio di Resana.