Vremenska prognoza - Castions di Strada
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,57 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,27 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,77 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,77 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,1 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,45 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 1,45 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za vas Castions di Strada.