Vremenska prognoza - Cengio Tondo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0,43 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,79 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 3,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,13 |
| 52% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,13 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,1 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za 868 metara visok vrh Cengio Tondo.